עובדים יקרים,

ארגון עובדי קופת חולים כללית אמון על הייצוג של 35,000 עובדים בעשרות מקצועות פארה רפואיים, בבריאות הנפש, במינהל, בלוגיסטיקה ובמשק.

כמו במשפחה אחת גדולה, גם בבית שלנו, בכללית, אחת המטרות המרכזיות ששם הוועד לנגד עיניו היא לתת לכל אחת ואחד מבני הבית את ההגנה והתמיכה להגשמה מקצועית ולרווחה אישית. אנו פועלים למען מטרה בהתחשב ובהתייחס לייחודיות השזורה וטבועה בכל אחת ואחד מכם, והכל תוך שמירה על הבית. 

על מנת להעניק ייצוג הולם להיקף ולגיוון החברים שבתוכנו – בהיבט המקצועי, במישור הגיאוגרפי, בפן הבכירות הניהולית ובהיבט התפעולי – ועד העובדים שלנו בנוי כמטריצה, מבנה בו מוענק ייצוג לכל הרבדים הייחודיים של כלל העובדים בכללית – לכל הסקטורים, המקצועות, דרגי הניהול, האזורים הגאוגרפיים והמוסדות.
נפלה בקרבנו הזכות לייצג מארג של אנשים רבים ומגוונים ולקבצם לכוח מאוחד על מנת לפעול כאיש אחד לקידום זכויותיו של כל אחת ואחד מכם במקום העבודה, כאשר הסולידריות והערבות ההדדית הופכים מחזון למציאות. הייחוד שלנו אינו מתמצה בעוצמת הקבוצה, אלא בתיעול הסולידריות ועבודת הצוות לקידום רווחת הפרטים שבקבוצה, כאשר צרכי העובד היחיד במרכז – תוך הזדהות ולגלוי חמלה ככל הניתן כלפי כל עובד.
במסגרת אתר זה, נשאף לשקף פעילויות של נציגות העובדים ברמה הארצית והמקומית, להציג מידע רלוונטי ועדכני ביחס לעבודתכם לקדם נושאי רווחה.
כיו"ר וועד העובדים הארצי, אני מרגיש זכות לייצג את עובדי כללית, אשר עושים לילות כימים בעבודת קודש להצלת נפשות וטיפול במכאובם של כלל תושבי הארץ הזו.
אני גאה לעמוד בראש ועד בו מכהנים מאות חברי ועדים, אשר פועלים ללא ליאות כדי לקדם את רווחתם וזכויותיהם של העובדים הראויים לכך – עובדי כללית.

לרשותכם תמיד,
פרוספר בן חמו